Rodzinne stylizacje

Matchymatchy – czy rodzinne stylizacje są problemem?

Byłam ciekawa tego jak u Was wyglądają rodzinne stylizacje i jak je postrzegają Wasi mężczyźni. Jakie ma obiekcje, obawy i czy Wy jako żony/partnerki tego rzeczywiście chcecie? Dlatego zrobiłam ankiety na Instagramie i Facebooku pytając właśnie o to.

Sesja świąteczna

Sesja świąteczna w domu – 9 prostych kroków

Dla mnie święta zbliżają się już pod koniec listopada😉 – każdy zderza się na Instagramie czy Facebooku z pięknymi świątecznymi, rodzinnymi zdjęciami. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie robiliśmy takich zdjęć i zawsze myśleliśmy, że sesja świąteczna to nie jest coś dla nas, to czym bardziej przesiąkamy tym świątecznym klimatem – tym bardziej się do niego przekonujemy. Budzimy się w grudniu „z ręką w nocniku” – to już trochę późno na znalezienie studia w odpowiedniej aranżacji😩.

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa – inwestycja, czy niepotrzebny wydatek?

Za mną dwie ciąże, dwa okresy noworodkowe, mnóstwo uroczystości rodzinnych… Jedyne okazje kiedy współpracowaliśmy z fotografem to chrzty synów. Zawsze myślałam, że sesja zdjęciowa (ciążowa czy noworodkowa) to nic na tyle istotnego żeby było warto przeznaczyć na to pieniądze i czas. Zawsze było coś ważniejszego, co bardziej wymagało wkładu finansowego.

Ładne ubrania

Ładne ubrania w czasach zarazy – czy mają sens istnienia?

Jestem przekonana, że stanowcza większość z nas zaczęła czas epidemii w domu, w ulubionym dresie, a ładne ubrania poszły w kąt. Czy to źle? Absolutnie nie, ale czy to dobrze na dłuższa metę? Myślę, że nie jest to najlepsze rozwiązanie i powiem Ci dlaczego uważam, że warto czasami się odstawić, ogarnąć, umalować – nawet jeśli nie ma specjalnej ku temu okazji.

T-shirt

T-shirt z morałem

Dziś czas na kontynuację pierwszego wpisu, który pojawił się na naszym blogu. Dla przypomnienia, była to historia prostej koszulki – czyli nasze perypetie związane z produkcją t-shirtów. Mocno skomplikowana sytuacja, na której zakończyłam poprzedniego posta, przyprawiała nas o dreszcze.