JAKIE JEST NASZE „DLACZEGO”

Czyli skąd pomysł?

La Même to rozwiązanie problemu, który często nas (a właściwie mnie) spotykał. Za każdym jednym razem kiedy zbliżał się jakiś ważny dla nas moment (wesele, święta, sesja zdjęciowa) gorączkowo rozmyślałam nad tym co założę ja (klasyka gatunku w przypadku kobiet), w co ubiorę moich synów i najgorsze, czyli co postanowi założyć mój mąż. Oczywiście on takie decyzje podejmował na godzinę przed godziną zero albo okazywało się przed wyjściem, że koszula którą chciał założyć jednak nie jest wyprana i wyprasowana… Doprowadzało mnie to do szału…
 
Ja zawsze starałam się żebyśmy nie wyglądali jakby każdy urwał się z innej bajki, ale kompletowanie takich zestawów dla całej rodziny to nie są godziny czy dni, ale TYGODNIE poszukiwań i zestawiania ze sobą elementów. Dodatkowo dochodziła ta niepewność czy zamówione przez internet rzeczy będą chociaż trochę pasować odcieniem do innych, które kupiłam stacjonarnie. Niestety, ale czasami kończyło się załamywaniem rąk, straconym czasem i pieniędzmi.
 
Oczywiście starałam się szukać gotowych zestawów, ale o ile znalezienie zestawu dla mamy i córki nie jest problemem, o tyle znalezienie zestawu uwzględniającego synów I tatusiów było już niemożliwością. Denerwowało mnie to, dlatego stwierdziłam, że sama zakasam rękawy i stworzę markę na miarę całej rodziny (i zagonię oczywiście męża do pomocy :D).
 
I TAK POWSTAŁO LA MÊME, czyli…